Grub Barf - Žraso s.r.o.

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Grub Barf - Žraso s.r.o.

Žraso s.r.o.: vyrábí tři produktové řady GRUB BARF pro komplexní krmení domácích mazlíčků. BARF krmivo pro psy a kočky obsahuje pouze čerstvé, nejčastěji tepelně neupravené raw ingredience té nejvyšší kvality. Syrová strava pro psy a kočky je plná bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů, které domácí mazlíčky navrací k jejich přirozenosti. Zákazníci mohou vybírat z nabídky krmiva Komplet pro vyváženou výživu, řady Beetles® obohacenou o vysokoproteinový hmyz a unikátní řady Therapy pro nemocná zvířata. Více na https://www.grub-barf.cz/produkty/. GRUB je anglické slovo, které má mnoho významů. Jedním z nich je slengově žrádlo psy.

Co je GRUB BARF?

Garance nejvyšší kvality krmiva na trh.
Raw,čerstvá a vysokonutriční strava.
Udržitelní a humánní dodavatelé.
Biologicky přirozená výživa šelem
Bez nežádoucích látek a konzervantů.
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy.
Radikálně odlišný ainovativní přístup.
Fyziologicky prokazatelný účinek.

Vánoční dárek pro vaše čtyřnohé kamarády od Grub Barf  pro psy i kočky

Vánoční dárek pro vaše čtyřnohé kamarády od Grub Barf pro psy i kočky

04. 12. 2023

Český kapr k Vánocům neodmyslitelně patří. Proto zařazuje i česká firma Grub BARF do výroby pro čtyřnohé kamarády specialitu Grub BARF Vánoční kapr se salátem. Jedná se o kapra z českých rybníků a řek, který je obohacen o zeleninu, tedy bramborový sváteční salát.


Zvířecí seniory je dobré si hýčkat & podzim života s Grub Barf

Zvířecí seniory je dobré si hýčkat & podzim života s Grub Barf

02. 10. 2023

Každý živý organismus, včetně našich domácích mazlíčků, přestává ve vyšším věku produko-vat dostatečné množství určitých látek. Je dobré je tělu dodat, tak abychom nejenom prodlou-žili jejich život, ale i jej zkvalitnili. Takovým výrobkem, který je vhodný pro seniorní věk našich domácích mazlíčků, a to pro svoji konzistenci i svoje složení, je Paštika Grub Barf pro psy a kočky.


Psi mají také své dny a Grub Barf má co nabídnout

Psi mají také své dny a Grub Barf má co nabídnout

25. 07. 2023

Nejpopulárnější, nejvěrnější, nejooddanější – to je pes, přítel člověka. Den psů připadá na datum 27. srpna a česká firma Grub Barf připravila právě na oslavu všech psích kamarádů novinku v podobě psích kostiček, které vyrábí na míru chutím všech plemen, velikostí i věku. Podobně jako my lidé, mají i psi své chutě a určitě uvítají pestrou a rozmanitou stravu.


Oslavte svátek koček s Grub Barf & Den koček jako ve starém Egyptě

Oslavte svátek koček s Grub Barf & Den koček jako ve starém Egyptě

18. 07. 2023

Kočky patří hned za pejsky k nejoblíbenějším a nejčastějším domácím mazlíčkům u nás. Egyptská bohyně radosti a lásky Bastet „Ta, která je z Bastu“ má například hlavu kočky. Její soška se nachází jak v řadě chrámů, tak domácností. Bohyně Bastet byla uctívána v podobě kočky už od 2. dynastie a patří tak k nejstarším bohům starověkého Egypta. Kočky měly ve starověkém Egyptě naprosto jedinečné postavení a vztah starověkých Egypťanů k nim byl mimořádný. Kočka byla posvátné zvíře. V našich končinách tomu sice tak není, ale když už si ji pořídíme, měli bychom se o zvíře náležitě postarat, a to včetně kvalitní stravy. A protože dávají kočky přednost stravě výhradně masové, připravila pro ně česká firma GRUB BARF celou kočičí řadu. Nejvíce jim chutná Hovězí nebo Drůbeží masový tácek, a pak všechna masa ve vlastní šťávě. Vaše kočička si je na svátek koček, který má svůj Den koček 8.srpna, určitě zaslouží.


Nejvyšší komfort domácích mazlíčků přes horké letní dny s Grub Barf

Nejvyšší komfort domácích mazlíčků přes horké letní dny s Grub Barf

21. 06. 2023

Přestože své domácí mazlíčky milujete a rádi byste s nimi trávili co nejvíce času vězte, že cesta letadlem za sluncem prozářeným pobřežím není pro mnohé tím pravým. Psi skutečně dají v horkých letních dnech přednost klidnému stinnému místu. Vhodná je i úprava stravy zvířat. Výborným pomocníkem může být Bujon plný vitamínů, minerálů a živin. GRUB BARF, BUJÓN české firmy je vhodný podávat i při problémech s trávením nebo potřebě zvýšeného příjmu tekutin.


Menu pro vaše čtyřnohé miláčky jako v té nejlepší restauraci  - Grub Barf je pro nadcházející letní období to nejlepší

Menu pro vaše čtyřnohé miláčky jako v té nejlepší restauraci - Grub Barf je pro nadcházející letní období to nejlepší

18. 05. 2023

Barfování - zkráceně barf je způsob vý-živy pro psy a kočky, který se snaží co nejvíce přiblížit přirozené stravě daného zvířete, jako kdyby žilo divoce v přírodě. Nejčastěji se krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi a kost-mi, které se doplňují o přílohy, které jsou, pokud možno, také tepelně neupravené. Toto stra-vování je velice vhodné v teplém období, kdy obsahuje vyšší podíl vody a zvířeti tak nehrozí dehydratace.


Terapeutická krmiva Grub Barf jako ideální volba pro různé typy psích a kočičích diet

Terapeutická krmiva Grub Barf jako ideální volba pro různé typy psích a kočičích diet

24. 04. 2023

Domácí mazlíčky máme spojené s kvalitně stráveným časem ve společnosti bezmezně milujícího tvora. Nebo aktivitami venku a pohybem na čerstvém vzduchu či milým mazlením, které má na obě strany, tedy jak na zvířata, tak jejich lidské pány blahodárný vliv. Naše miláčky fotíme a natáčíme ve chvílích, kdy je nám dobře, a tak se může zdát, že jim vůbec nic nemůže chybět. Občas ale nastanou situace, kdy naším čtyřnohým kamarádům není úplně nejlépe. Je to v období oslabení organizmu vedoucímu k nemoci. V tomto případě nastává čas, kdy je třeba vrátit stav organismu do původní rovno-váhy. Dobrá je určitě návštěva veterináře, účinně může pomoci i správná strava. Vařená terapeutická řada krmiva GRUB BARF je významná a odlišná jak volbou surovin, tak především způsobem sterilizace. Vařené výrobky české značky Grub Barf jsou určeny pro opravdu velmi šetrné krmení


Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky

Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky

28. 03. 2023

S jarem přichází i česká firma Žraso s novinkou značky Grub Barf Drůbeží ve vlastní šťávě a Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky. Oba výrobky jsou vhodné jak pro kočky, tak psy, a to jakéhokoli věku o zdravotního stavu.


Správná výživa mláďat od počátku s Grub Barf

Správná výživa mláďat od počátku s Grub Barf

02. 03. 2023

Krmení mláďat se oproti dospělým jedincům liší. Štěně například potřebuje přibližně tři až sedm procent své předpokládané váhy v určitém časovém horizontu. Čím je starší, tím je pro-cento nižší. Na ona tři procenta se dostáváme přibližně v roce věku. Vhodnými produkty pro start jídelníčku vašeho štěněte může být hovězí maso v kombinaci se zeleninou a rýží, drůbeží maso v kombinaci s ovocem a přílohou, koňské maso s batátem, Grub Barf paštika nebo no-vinka v portfoliu české firmy Grub Barf Jehněčí ve vlastní šťávě.


Kolagen ve výživě domácích zvířat

Kolagen ve výživě domácích zvířat

16. 01. 2023

Přírodní kolagen se hodí pro každodenní užití, ale i jako doplněk stravy pro psy i kočky. Zajišťuje krásnou a lesklou srst, zdravý vývoj a prevenci proti opotřebení kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí zvířete. Kolagen je jedna z nejdůležitějších bílkovin. Působí jako lepidlo buněk, stará se o pružnost tkání, zabezpečuje elasticitu kůže a tvoří podstatnou část chrupavek.


Správná výživa domácích mazlíčků v zimě

Správná výživa domácích mazlíčků v zimě

22. 11. 2022

Čím dál častěji se mezi lékaři objevuje termín civilizační choroby zvířat a jsou to ty samé nemoci, kterými trpíme my lidé. Je to například obezita, alergie, atopická dermatitida, astma, hormonální a metabolická onemocnění. Velký podíl na tom má životní styl domácích zvířat a zajisté i složení krmiva. Česká firma Žraso při složení krmiva pro psy a kočky dbá na tyto aspekty a připravuje stravu v jedinečném složení. Výrobek GRUB BARF Srnčí maso ve vlastní šťávě se právě v tomto období hodí obzvláště pro obsah pouze čerstvých, nejčastěji tepelně neupravených raw ingrediencí té nejvyšší kvality. Jedná se o stravu plnou bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů.


Speciální vánoční menu pro domácí mazlíčky v podobě  českého kapra

Speciální vánoční menu pro domácí mazlíčky v podobě českého kapra

03. 11. 2022

Česká firma z krásného prostředí Karslštejnska – Řevnic u Prahy nabízí to nejlepší na trhu. Její produktové řady GRUB BARF jsou určeny pro komplexní krmení vašeho chlupáče. Krmivo BARF pro psy a kočky obsahuje pouze čerstvé, nejčastěji tepelně neupravené raw ingredience té nejvyšší kvality. Syrová strava pro psy a kočky je plná bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů, které vašeho mazlíčka navrací k jeho přirozenosti.