Oslavte svátek koček s Grub Barf & Den koček jako ve starém Egyptě

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Grub Barf - Žraso s.r.o. | Oslavte svátek koček s Grub Barf & Den koček jako ve starém Egyptě

Kočky patří hned za pejsky k nejoblíbenějším a nejčastějším domácím mazlíčkům u nás. Důvodů, proč si je pořizujeme, je celá řada. Nechceme být sami, líbí se nám, jak jsou kočky hravé i to, jaké bývají osobnosti. Kočky se dostaly, ale ještě mnohem dále. A to na post nejvyšší. Byly znázorňovány a uctívány jako bohové. Egyptská bohyně radosti a lásky Bastet „Ta, která je z Bastu“ má například hlavu kočky. Její soška se nachází jak v řadě chrámů, tak domácností. Bohyně Bastet byla uctívána v podobě kočky už od 2. dynastie a patří tak k nejstarším bohům starověkého Egypta. Ztělesňovala rafinované ženskosti. Byla to hodná a laskavá bohyně, která ale uměla ukázat i své drápky. Egyptské sošky a malby vždy zachycují kočky upravené a dobře živené, což svědčí o dobré péči, která jim byla věnována. Kočky měly ve starověkém Egyptě naprosto jedinečné postavení a vztah starověkých Egypťanů k nim byl mimořádný. Dobytek a drůbež chovali pro maso, opice pro pobavení, ale kočky – ty měly absolutní svobodu. Kočka byla posvátné zvíře. V našich končinách tomu sice tak není, ale když už si ji pořídíme, měli bychom se o zvíře náležitě postarat, a to včetně kvalitní stravy. A protože dávají kočky přednost stravě výhradně masové, připravila pro ně česká firma GRUB BARF celou kočičí řadu. Nejvíce jim chutná Hovězí nebo Drůbeží masový tácek, a pak všechna masa ve vlastní šťávě, jako hovězí, drůbeží, rybí, jehněčí, srnčí nebo kachní. Výrobky jsou připraveny z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin a vaše kočička si je na svátek koček, který má svůj Den koček 8.srpna, určitě zaslouží.

„Kočky si obvykle spojujeme s příjemnými chvílemi, bývají převážně mazlivé a koťata tak roztomilá. Kočky měly ale i své významné poslání. Byly velkým pomocníkem v boji s epidemiemi, kdy například za války lovily myši a tím bránily v šíření nemocí. Jedná se o prospěšného pomocníka. Proto si vydobyly takové obliby po celém světě,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „Mají i svoji hlavu, a když si něco usmyslí, nedá se jim to příliš vymluvit. A to i v oblasti stravování. Ve velké většině upřednostňují čistě masou stravu. Právě proto máme v našem portfoliu ucelenou kočičí řadu, jak masových tácků, tak mas ve vlastní šťávě. Naprosto nejprodávanějším je srna a jehně,“ dodává Simona Princová.

Dle velikosti kočky nebo obtíží či konkrétních potřeb je doporučováno krmnou dávku rozdělit.

GRUB BARF, DRŮBEŽÍ VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je složeno z drůbežího trhaného masa, redukovaného vývaru z drůbeže a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Osahuje minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík nebo selen. Z vitamínů stojí za zmínku hlavně ty ze skupiny B. Především pak vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantothenová) a vitamin B6. Je lehce stravitelné, vhodné jako dietní varianta krmiva pro citlivé zažívání koček.

GRUB BARF, KACHNÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je nutričně velmi hodnotné, hodí se pro nabírání svalové hmoty a udržení dobré kondice. Vhodné pro vysoce aktivní kočky, které si zaslouží stejnou péči, jako profesionální sportovci. Libové kachní je významným zdrojem kreatinu, má vysoký obsah esenciálních aminokyselin a vyšší obsah tuku, což jsou ideální vlastnosti pro budování svalové hmoty, regeneraci a udržení dobré fyzické kondice vašeho zvířete.

GRUB BARF, JEHNĚČÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je vhodné při problémech s trávením a při potřebě zvýšeného příjmu živin, například u nemocných zvířat a zvířat v rekonvalescenci. Obsahuje jehněčí maso, redukovanou silnou šťávu z jehněčích kostí a kolagen. Dále sodík, vápník, fosfor, hrubou vlákninu nebo protein.

GRUB BARF, HOVĚZÍ VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je výrobek z hovězího trhaného masa, redukovaného vývaru z hovězího a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Je zdrojem minerálních látek, kromě železa obsahuje i hodně zinku, selenu, kyseliny listové a vitaminu B12. Je také přirozeným zdrojem CLA (konjugovaná kyselina linolová), která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou. Má vysoký obsah bílkovin.

GRUB BARF, RYBÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je zdrojem omega 3 mastných kyselin, vitamínu D a minerálů. Rybí maso je bohaté na plnohodnotné bílkoviny, minerální látky (fosfor, mořské obsahují jód, fluór, sodík). Červené rybí maso obsahuje více minerálních látek než bílé. Tučné maso je bohaté na vitamíny A a D, ve svalovině a vnitřnostech jsou obsaženy vitamíny A, B1, B2, B12. Rybí maso je vysoce hodnotná potravina, která poskytuje organismu kočky stavební materiál, energii a ochranné látky.

GRUB BARF, SRNČÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 220ml nebo 440ml

je vhodné při problémech s trávením a při potřebě zvýšeného příjmu živin, například u nemocných zvířat, která odmítají tuhou stravu. Složeno je ze srnčího masa, redukované silné šťávy ze srnčích kostí a kolagenu.

GRUB BARF DRŮBEŽÍ MASOVÝ TÁCEK, 500 G

GRUB BARF Drůbeží masový obsahuje svalovinu obohacenou o kosti, vnitřnosti jako jsou játra. Což znamená vyvážený poměr živin pro každou kočku. Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro malé i velké kočky bez ohledu na jejich věk či fyzickou aktivitu. Drůbeží maso je bohaté na draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík a vitamíny skupiny B, a společně s ovocem, zeleninou a přílohou přispívají ke správné funkci nervové soustavy.

GRUB BARF, HOVĚZÍ MASOVÝ TÁCEK, 500 G

obsahuje libové hovězí, které je významným zdrojem kreatinu a má vysoký obsah esenciálních aminokyselin a nízký obsah tuku. GRUB BARF s hovězím masem je nutričně velmi hodnotné, má nízký obsah tuku a hodí se pro nabírání svalové hmoty a udržení dobré kondice. Je určen pro vysoce aktivní kočky. Jedna porce Hovězího s přílohou GRUB BARF obsahuje 62,6 % proteinů, 20,5 % tuků a 16,9 % uhlohydrátů (sacharidů). Má ideální vlastnosti pro budování svalové hmoty, regeneraci a udržení dobré fyzické kondice vašeho zvířete.

Ke stažení: