Reference

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | ReferenceS Kateřinou Goroškov spolupracuji už dlouhou řadu let. Vždy jsem se mohl spolehnout na její maximální vstřícnost, pochopení a spolehlivost při zajišťování informací a veškerých podkladů pro naši ediční práci. Já i moji kolegové oceňujeme její profesionalitu, kterou doplňuje neokázale osobním přístupem. Takové spojení není v tomto oboru i čase vůbec běžné.

Mgr. Petr Hříbal, šéfredaktor, Zboží&Prodej, ATOZ Group

Jestli bych se někdy rozhodovala o změně Katky Goroškov?
Ne, nemám důvod. Když je potřeba tvoříme z minuty na minutu velké věci a úspěšné, když zrovna není na čem dělat, nevadí jí to. Ozvu se zpět, když je potřeba a zase to rozjedeme. Zkusili jsme společně i celoroční spolupráci, když bylo nutné propagovat nové sídlo a značku společnosti. Neustále jsem měla jasný přehled na čem Katka zrovna dělá a pokud něco vázlo na mě, vždy dokázala velmi příjemně naznačit, že musím „zabrat“. Kolegové jí mají rádi a věří ji. Katka patří mezi mé „VIP“ externí kontakty již čtyři roky.

Ing. Dagmar Smrčinová, Ph.D., Provozní a marketingová ředitelka, 4ISP s.r.o.,

Kateřinu znám možná už víc jak deset let, z fakulty, z projektů, z její marketingové a PR práce. Líbí se mi její nadšení pro smysluplné věci, otevřenost, schopnost komunikace v každé situaci, odvaha a vnitřní energie, možná až urputnost, díky které dotahuje věci do konce. A taky umí výborně PR. A má „čich“ na dobrý marketing. A má smysl s ní spolupracovat.

Ing. Mgr. Olga Dolínková, Ph.D., Fakulta multimediálních komunikací ve Zlíně

Kateřina Goroškov je PR profesionál, pro kterého je jeho práce koníčkem, a který pro své klienty doslova žije!

JUDr. Petr Majerik, media coach

Kateřina Goroškov zajišťovala PR služby pro naši společnost s vysoce profesionálním přístupem. Vycházela vždy ze studia a pochopení specifické činnosti společnosti na českém a slovenském trhu a jednotlivých konkrétních řešených případů. Každá zakázka byla zpracována včas, perfektně provedená a optimálně načasovaná. Se spoluprací jsme byli maximálně spokojeni.

Elopak, s.r.o., Praha

PR je pro někoho možná neslušné slovo, pro jiného vyhozené peníze. Obojí je možné, ale strašně moc záleží jak a s kým PR děláte. S Kateřinou spolupracujeme již od roku 2006. Za tu dobu jsem pochopil a vyzkoušel, že je to dlouhodobá mnohdy mravenčí práce, která se ale vyplácí a má smysl. Kdo hledáte rychlé a jednoduché řešení pro podporu vaší značky, tak to PR určitě není. Kdo je ochotný budovat image svojí značky dlouhodobě a trvale, vyberte si někoho, kdo PR opravdu dělá a rozumí mu, a nejen o něm umí krásně povídat. My už vybráno máme.

Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO-karton s.r.o.

Paní Kateřina Goroškov spolupracovala s naší organizací na dvou přeshraničních projektech v letech 2016 – 2019. Velmi úspěšně zajišťovala propagaci obou projektů a propagaci projektových partnerů, zámku Děčín, zámku Weesenstein a barokní zahrady Großsedlitz. Mám-li definovat své dojmy z naší spolupráce, nabízejí se slova jako preciznost, schopnost dotáhnout věci do konce, spolehlivost. Chtěla bych častěji spolupracovat s lidmi jako je Kateřina Goroškov.

Ing. Iveta Krupičková, ředitelka příspěvkové organizace Zámek Děčín v letech 2008 – 2019