Marketing a PR specialista / mentor a kouč

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov

Proč to dělám?

Dělám práci, která mě velice baví. Jednotlivci i společnosti se na mě obracejí, a to mě motivuje vymýšlet stále nové a fungující modely, jak pomoci danou věc řešit. Můj obor mi dovoluje být kreativní a svá. A také potřebná. To je pro mě důležité.
Jako zadostiučinění za to, že moje práce má smysl a já skutečně klientům dávám přidanou hodnotu jsou nejenom fungující strategie, které nastavuji, počty mediálních výstupů i jejich kvalita, nejrozličnější návrhy a realizace marketingových aktivit, ale i ocenění (1.místo za produktové PR) IPRN – v celosvětové soutěži PR agentur – Project of the year 2008 – uvedení nové pivní delikatesy MASTER Plzeňského Prazdroje na český trh.

Zkušenosti, vzdělání, praxe

Vystudovala jsem Univerzitu Tomáše Bati – Fakultu marketingových a mediálních komunikací, kde jsem po jejím ukončení následně i několikrát přednášela na téma – Public Relations – akvizice nových zákazníků, vytváření PR strategií, hodnocení a měřitelnost PR aktivit a marketing. Absolvovala jsem London school of Public Relations, odborný kurz Marketing CIMA A, řadu školení v zahraničí se zaměřením na obchod. Nejnověji i kurz Kaučing jako umění žít u Magdaleny Vokáčové a Štěpánky Duffkové. Pracovala jsem v top managemntu PR agentury Crest Communications a.s., na pozici Account Directora a firmy Schwan-STABILO s.r.o. na pozici: Key Account & Marketing manager pro ČR a SR.

K dnešnímu dni čítá portfolio klientů, které jsem mediálně v agentuře zastupovala několik desítek v Čechách i na Slovensku. Řadě z nich jsem poskytovala rovněž marketingové konzultace. Moje práce spočívala v řízení klíčového oddělení společnosti Crest Communications, vytváření PR a marketingových strategií pro klienty a ostatních dílčích činnostech. S těmito aktivitami souvisí i školení klientů – například v oblasti krizové komunikace, media-tréningy. Většinu klientů (HARIBO, Interspar, Manner, EFKO, Plastia, Alimpex, Mlékárna Valašské Meziříčí, BesDrive, Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů, GERNétic, Frosch, zámek Loučeň, Polárka, EURAZIO aj.) jsem do agentury přivedla.

Od roku 2015 vedu vlastní agenturu Muniga s.r.o.