Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Grub Barf - Žraso s.r.o. | Novinka od Grub Barf – Drůbeží nebo Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky

Jsou chutě zvířat podobné jako u lidí? Mají i psi a kočky občas chuť na něco tak zvaně na zub? Nebo je pro ně jednostranná monotónní výživa zdravější? Co je správné pro zdraví a dlouhověkost našich čtyřnohých věrných kamarádů. Řada z nás přece prožila vedle sebe život s abnormálně citlivou duší, kamarádem, parťákem a nedovedeme si představit, že by ho kdy, kdo mohl nahradit. A proto tak jek apelujeme na zdraví člověka s ohledem na to, co konzumu-je, je dokázané, že i život zvířete lze kvalitativně posunout a prodloužit na základě správně zvolené stravy. A jako i u člověka zdravá pleť vypovídá o celkovém stavu organismu, tak i vita-lita a srst u zvířete jasně dokládá, že jedinec prospívá, a tedy cítí se zdravý a v dobré kondici. S jarem přichází i česká firma Žraso s novinkou značky Grub Barf Drůbeží ve vlastní šťávě a Hovězí ve vlastní šťávě pro Vaše domácí mazlíčky. Oba výrobky jsou vhodné jak pro kočky, tak psy, a to jakéhokoli věku o zdravotního sta­vu.

„Často nám majitelé psů a kočiček pokládají otázku, zda je pro zvíře vhodnější jednotvárná suchá strava nebo pestrá čerstvá, tak jako u lidí. Dovoluji si skromně říct, že po letech konzultací s odbornou veřejností a vlastních zkušeností, je nezbytná pestrost stravy. Stejně jako v přírodě, kde se strava mění v závislosti na ročním období a spousty přírodou řízených okolností. Pestrost stravy se odráží na dobré kondici zvířat, a hlavně na stabilitě jejich psychiky. Jednoduchost a jednotvárnost krmení je jen samotná pohodlnost majitelů. Zvíře si nemůže postěžovat a signály jejich majitelé čas-to nevnímají. Nejde jen o délku života zvířat, ale i o kvalitu života,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „A proč přicházíme s oběma novinkami právě v jarním období? Protože jaro je všeobecně období hojnosti a zrodu nového života po zimě. Zvířata mají větší chuť a potřebu přijmu potravy, která by měla být co nejvíce pestrá a vyvážená,“ dodává Simona Princová.

Drůbeží ve vlastní šťávě

Jedná se o výrobek z drůbežího trhaného masa, redukovaného vývaru z drůbeže a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Drůbeží maso obsahuje minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík nebo selen. Z vitamínů stojí za zmínku hlavně ty ze skupiny B. Především pak vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantothenová) a vitamin B6. Je lehce stravitelné, vhodné jako dietní varianta krmiva pro citlivé zažívání psů a koček. Výrobek je k dostání ve dvou typech balení, a to ve 440 ml za 95 Kč nebo 220 ml za 47 Kč.

Hovězí ve vlastní šťávě

Jedná se o výrobek z Hovězího trhaného masa, redukovaného vývaru z hovězího a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Hovězí maso je navíc zdrojem minerálních látek – Kromě železa obsahuje i hodně zinku, selenu, kyseliny listové a vitaminu B12. Je také přirozeným zdrojem CLA (konjugovaná kyselina linolová, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v lidském těle). Má vysoký obsah bílkovin. Výrobek je k dostání ve dvou typech balení, a to ve 440 ml za 95 Kč nebo 220 ml za 47 Kč.

Výrobky GRUB BARF lze zakoupit v prodejnách sítí Happy ZOO, Zvěrokruh, Archa Řevnice, Ratio, Easy BARF, Krmím masem A dále na e-shopech www.grub-barf.cz, www.superzoo.cz, www.rohlik.cz, www.kosik.cz, www.krmimasem.cz, www.mall.cz, www.alza.cz, Nově pak také v síti vybraných prodejen Kaufland.

Ke stažení: