Podpořila i zlatou medaili juniorské mistryně České republiky

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Mlékárny Valašské Meziříčí | Mlékárna Valašské Meziříčí podporuje zdravý přístup k životu všech lidí

Podporou juniorské mistryně České republiky Viktorie Ondrové Mlékárna Valašské Meziříčí poukazuje na důležitost správné výživy mladých lidí, a to nejen u vrcholových sportovců. Pohyb na čerstvém vzduchu společně s dobrou a pestrou stravou je základem zdraví nás všech. A protože za několik týdnů odstartuje svátek celého sportu Olympiáda, bude se o potřebě zdravého stravování hodně hovořit. Jak už řekl i anglický premiér Winston Churchill „Není lepší investice pro kteroukoli společnost než dávat mléko dětem.“ Mlékárna Valašské Meziříčí je podporou mladých talentovaných sportovců známá. Vedle úspěšného atleta Jirky Sýkory podporovala v minulosti rovněž sportovní gymnastky a jejich závody. Sama obdržela před několika málo dny ocenění za svoji práci a kvalitu zpracování svých výrobků v rámci soutěže MLÉKÁRENSKÝ VÝROBEK ROKU 2024, kde získala celkem čtyři různá ocenění.

„Propojení našich kvalitních produktů a zdravého životního stylu mladých talentovaných sportovců nás přivedlo k myšlence podporovat Viktorii Ondrovou, juniorskou mistryni ČR,“ říká Zuzana Pavelková, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Věříme, že poukázáním na úspěšného mladého sportovce budeme motivovat i další mladé lidi ke zdravému životnímu stylu. A o to jde především. Není podstatné vyhrát Olympijské hry, je důležité dobře se cítit a žít kvalitní život díky dobrým a kvalitně zpracovaných výrobkům. Ale pokud je někdo vyhraje a naše produkty tomu přispějí, je to samozřejmě krásná věc,“ dodává Zuzana Pavelková.

Mlékárna Valašské Meziříčí byla oceněna významnými institucemi České republiky za kvalitně zpracované a chutné výrobky vytvářené s ohledem na požadavky spotřebitelů. Ministerstvo zemědělství, Českomoravský svaz mlékárenský, Český komitét Mezinárodní mlékařské federace, Sekce pro mléko při Potravinářské komoře České republiky společně s Ústavem mléka, tuků a kosmetiky VŠCHT Praha vyhlásili vítěze v rámci soutěže MLÉKÁRENSKÝ VÝROBEK ROKU 2024. Mlékárna Valašské Meziříčí byla oceněna celkem čtyřikrát. A to jako Mlékárenský výrobek roku v kategorii zakysané mléčné nápoje, dále pak Novinka roku, rovněž Mlékárenský výrobek roku v kategorii jogurty. Nakonec získala valašská mlékárna rovněž cenu médií.

Mlékárna Valašské Meziříčí je držitelem certifikátu IFS a Certifikátu o ekologické produkci vydaného společností KEZ Chrudim, což opravňuje k použití loga „biozebry“, tedy označení BIO produktů. I tato ocenění jsou zárukou toho, že její výrobky mají i základní surovinu, tedy mléko, v té nejvyšší kvalitě. Více než 98% zpracovávaného mléka je navíc certifikováno dle systému Q CZ CERTIFIKACE. Jedná se o režim jakosti, který jde významně nad rámec kritérií stanovených pro syrové mléko. Pro dosažení této kvality je třeba důsledná hygiena, kvalitní krmivo, výživa, zdraví a životní podmínky zvířat na farmách.

Úřadující dorostenecká vicemistryně Evropy a juniorská mistryně ČR ve skoku o tyči Viktorie Ondrová, nar.2005, se aktuálně připravuje na Mistrovství světa juniorů, které proběhne v srpnu v Peru. Jejím dalším velkým cílem bude Olympiáda v Los Angeles v roce 2028. Je trojnásobnou účastnicí Mistrovství Evropy. Na mistrovstvích v České republice získala doposud 10 zlatých, 2 stříbrné a jako poslední bronzovou medaili na MČR dospělých ve Zlíně.

Ke stažení: