Manner

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Manner

Společnost Josef Manner & Comp. AG založená v roce 1890 je specialistou číslo 1 v sortimentu vaflí, dražé a pěnových výrobků na rakouském trhu. V celkovém součtu je Josef Manner & Comp. AG číslem 2 na rakouském trhu s cukrovinkami. V roce 2017 dosáhl rakouský tradiční výrobce obratu ve výši 203,5 milionů EUR. Hlavní sídlo se nachází ve Vídni s výhradní výrobou v Rakousku. Společnosti Josef Manner & Comp. AG patří vedle známých oplatek Manner Neapolitaner mimo jiné značky Casali s oblíbenými Rum-Kokos a Schoko-Bananen, Napoli s klasikou Dragee Keksi, stejně jako oblíbené Mozartkugeln Victor Schmidt a nugátové výrobky značky Ildefonso. Výrobky Manner se prodávají v přibližně 50 zemích po celém světě. Manner působí na německém trhu od roku 2006 s provozní kanceláří v Kolíně nad Rýnem a s dalšími pobočkami ve Slovinsku a České republice. Jako žádná jiná rakouská společnost nespojuje lépe než Manner, klasickou vídeňskou tradici a moderní image. Manner si prostě zamilujete! Další informace: Manner Team, office@cz.manner.com.

Sto desáté výročí založení výroby Mozart Kugeln a další novinky z čokoládového světa Manner na českém trhu

Sto desáté výročí založení výroby Mozart Kugeln a další novinky z čokoládového světa Manner na českém trhu

30. 05. 2019

Vídeňská společnost Manner, která zahrnuje rovněž výrobu čokoládovo - marcipánových Mozart Kugeln Victor Schmidt slaví sto desáté výročí od zahájení jejich výroby. U příležitosti tohoto výročí uvádí na trh oblíbené marcipánové Mozart Kugeln v dárkové bonboniéře. Mozartovy koule jsou jednou z klasik rakouských cukrovinek. Victor Schmidt - rakouské Mozart Kugeln z domu Manner, jedny z nejstarších rakouských Mozart Kugeln, byly vždy součástí cukrářské tradice.


Kvalita výrobků firmy Manner na českém trhu

Kvalita výrobků firmy Manner na českém trhu

30. 05. 2019

Výrobky vídeňské firmy Manner, celosvětově uznávaného výrobce oplatek a čokolády, se staly symbolem vídeňské kultury a životního stylu. Díky rodinné tradici, přetrvávající téměř 130 let, si získaly své stálé místo v oblibě mezi spotřebiteli. Receptury jednotlivých výrobků zůstávají nezměněny. A rovněž u novinek, které Manner každoročně uvádí na trh, firma dbá na použití surovin té nejvyšší kvality. Proto si například výrobu kakaa firma zajišťuje zcela sama, a to včetně pražení kakaových bobů. Přes stále zvyšující se tlak na cenu, firma nikdy ve své historii nepřistoupila ke snížení kvality svých výroků. Spotřebitelé naleznou výrobky Manner ve všech zemích i obchodech na celém světě ve stejné kvalitě.