Melitta

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Melitta

Rodinná firma Melitta působí na trhu od roku 1908. Založila ji paní Melitta Bentz, která díky vynálezu kávového filtru pozvedla každodenní rituál na čistý požitek z kávy. Společnost dnes řídí 4. generace rodiny Bentz a Melitta i nadále udává směr ve světě přípravy kávy. V jejím portfoliu lze nalézt vše, co je potřeba k přípravě kvalitního šálku kávy počínaje zrnkovou kávou, přes mlýnky na kávu, kávové filtry, překapávače na kávu až po plnoautomatické kávovary.

Pohoda Vánoc s vůní dobré kávy a tradičním cukrovím

Pohoda Vánoc s vůní dobré kávy a tradičním cukrovím

28. 11. 2019

Společnost Melitta přichází pro letošní Vánoce s kombinací tradice a neotřelosti v podobě limitované edice kávovaru Purista jubilee, který si nadělila k 111. výročí svého založení. Praktický kávovar zaujme na první pohled svým jedinečným matně černým provedením se zlatým chromováním a bude krásným šperkem v každé místnosti. Originální kávovar bude pro český a slovenský trh dostupný v omezeném množství, limitovaná edice je tak opravdovým sběratelským skvostem.


Limitovaná edice kávovarů Melitta Purista k 111. výročí založení firmy pouze pro letošní Vánoce

Limitovaná edice kávovarů Melitta Purista k 111. výročí založení firmy pouze pro letošní Vánoce

14. 10. 2019

Každý se snažíme zaujmout netypickým dárkem k Vánocům, který potěší a současně bude i něčím výjimečný. Buďte letos originální se značkou kávovarů Melitta. Ta je nejen synonymem dobré kávy, ale i tradiční firmou s vysokými nároky na kvalitu a poskytovaný servis přístrojů. Pro letošní 111. výročí od svého založení paní Melittou Bentz, z německých Drážďan, přichází s limitovanou edicí kávovarů Melitta Purista jubilee editon. Pouze několik evropských zemí získá omezený počet exkluzivních kusů. Pro český trh bude k dispozici jen čtyřicet přístrojů, které jsou vyrobeny v neotřelém černozlatém designu.


Vánoce s kávovary Melitta  & Dopřejte si kávový zážitek každý den s kvalitními kávovary Melitta

Vánoce s kávovary Melitta & Dopřejte si kávový zážitek každý den s kvalitními kávovary Melitta

02. 10. 2019

Značka Melitta je synonymem dobré kávy. Za založením světové značky kávovarů stojí žena, paní Melitta Bentz, z německých Drážďan. Ta přišla v roce 1908 s vynálezem kávového filtru, který zachycuje kousky rozemletých kávových zrn a dopřeje vám požitek z čisté a jemné kávy. V Československu zaznamenala překapávaná káva velkou oblibu již ve dvacátých letech minulého století, kdy k nám právě společnost Melitta začala kávové filtry dovážet. Dnes je Melitta světově uznávanou značkou kávovarů a silným kávovým partnerem hvězdných sportovních týmů jako je anglický fotbalový klub Manchester United nebo německý klub Borussia Dortmund.