Frosch CZ

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | Frosch CZ

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečujicí prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujicích prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné. Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz

Werner & Mertz: Výrobcem ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch je společnost Werner & Mertz, rodinná firma s více než 150letou historií, která svou recyklační iniciativou a dalšími udržitelnými projekty významně přispívá k ochraně životního prostředí. Majitel firmy, pan Reinhard Schneider, usiluje na mezinárodní scéně o to, aby i další společnosti následovaly jeho příkladu a používaly pro své obaly recyklované plasty. Tedy jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. V souvislosti s ochranou životního prostředí, uvedla firma v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum produktů Frosch a každoročně dobrovolně podstupuje audit EMAS, který již 11 let dokazuje, že společnost dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik, a trvale sleduje své cíle týkající se ochrany přírodních zdrojů.

Pro zachování svěží a vyživené pokožky i během horkých letních dnů a pobytu u vody jsou tady přírodní sprchové gely Frosch Senses

Pro zachování svěží a vyživené pokožky i během horkých letních dnů a pobytu u vody jsou tady přírodní sprchové gely Frosch Senses

13. 05. 2024

Frosch Senses lze vybírat z povzbuzujících ovocných vůní Granátového jablka nebo Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Novinkou této řady pro letošní rok jsou pak Frosch EKO Senses Sprchový gel Citron Máta a Frosch EKO Senses Sprchový gel Ibišek. Frosch myslí také na muže, kteří jistě ocení Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1. Výrobek s mořskými minerály a svěží vůní má praktické balení a je ph neutrální. Je vhodný jak pro péči o vlasy, tak obličej a celé tělo. Sprchové gely Senses jsou dostupné také ve variantě pro děti.


Frosch EKO prací prostředek na funkční i jemné prádlo s vůní mandlí

Frosch EKO prací prostředek na funkční i jemné prádlo s vůní mandlí

18. 04. 2024

Dopřejte svému prádlu výjimečnou péči s ekologickým pracím prostředkem s mandlovým olejem. Frosch EKO prací prostředek s vůní mandlí s účinným přírodním složením se skvěle postará o jemné materiály, ke kterým patří například vlna, hedvábí nebo umělé hedvábí, a hlavně funkční prádlo.


Frosch pro ruční mytí nádobí i mytí v myčce

Frosch pro ruční mytí nádobí i mytí v myčce

18. 03. 2024

Značka Frosch zahrnuje i řadu ekologických prostředků na mytí nádobí. Získají si vás svou účinností i přírodním složením. K dispozici jsou jak prostředky určené na mytí nádobí v ruce, tak také prostředky do myčky. Všechny jsou maximálně šetrné k vaší pokožce.


Vše pro děti od značky Frosch

Vše pro děti od značky Frosch

19. 02. 2024

Ucelená řada Frosch Baby zahrnuje čistící přípravky jak spojené se stravováním, praním, ale i koupáním těch nejmenších dětí. Přípravky mohou využít všichni s citlivou pokožkou, protože jsou navrženy opravdu s rozmyslem. Řada Baby zahrnuje Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky, Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů, Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Pro hygienu dětí je pak určeno Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti a Frosch sprchový gel a šampon pro děti s přídavkem panthenolu.


Oslavte svůj oblíbený svátek s účinnými pomocníky – se značkou Frosch pro láskyplnou atmosféru u vás doma

Oslavte svůj oblíbený svátek s účinnými pomocníky – se značkou Frosch pro láskyplnou atmosféru u vás doma

23. 01. 2024

Pro domov provoněný láskou i vůní přírodních přísad přináší značka Frosch několik rad a tipů, jak udělat radost nejen druhým, ale především sama sobě. Ať už dáváte přednost svátku svatého Valentýna, Dni matek nebo žen, každému je příjemně v čistém a uklizeném prostředí. V některých rodinách se tyto svátky slaví méně, jinde více, u někoho je zavedeno obdarovat svého blízkého člověka. Co lze ale udělat s jistotou a nečekat, je obdarovat především sebe samu. A to tak, že si usnadníme běžné rutinní práce s účinnými pomocníky, kteří navíc krásně voní a jsou šetrní k přírodě.


Provoňte své domovy čistě vypraným prádlem, dokonale bez jediné skvrnky, a navíc ekologicky s výrobky značky Frosch

Provoňte své domovy čistě vypraným prádlem, dokonale bez jediné skvrnky, a navíc ekologicky s výrobky značky Frosch

27. 11. 2023

Značka Frosch vyvinula voňavé a vysoce účinné prostředky na odstraňování skvrn a fleků po všech oslavách i běžném provozu domácnosti. Na trhu jsou k dostání celkem čtyři, a to Sprej na skvrny, Odstraňovač s aktivním kyslíkem, Odstraňovač a la žlučové mýdlo, Odstraňovač Citron. Do rodiny výrobků pro dokonale čisté prádlo patří dále Frosch Prací prostředek sensitive Aloe vera nebo Frosch Prací prostředek color Granátové jablko. Dokonalý mix vůní můžete pak zakončit použitím aviváže.


Tradice v době změn a pokroku – Voňavý vánoční dárek od Frosch

Tradice v době změn a pokroku – Voňavý vánoční dárek od Frosch

09. 10. 2023

Ekologická značka Frosch, spjatá s tradicemi a přírodou, přichází s dárkovým balením svých produktů v podobě sprchových gelů a vůní do bytu. Dárek je to příjemný. Je vhodný pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Sprchové gely a tekutá mýdla značky Frosch jsou obohacené o panthenol, výtažky z aloe vera nebo pomerančových květů, nevysušují pokožku a tím působí velice svěže. Dárková balení sprchových gelů pro dámy, pány i děti doplňuje pak kolekce vůní v podobě bytových parfémů do bytu. Frosch pro období Vánoc doporučuje Frosch Oase Pomerančový háj. Tak šťastné a voňavé.


Voňavý a čistý domov v předvánočním období – Frosch na vodní kámen, mastnotu, dřevo i skleněné plochy

Voňavý a čistý domov v předvánočním období – Frosch na vodní kámen, mastnotu, dřevo i skleněné plochy

18. 09. 2023

Vánoce se pomalu blíží. Abychom si všichni mohli vychutnat co nejvíce oněch všude zmiňovaných chvilek pohody a klidu, začněme včas. A to například s úklidem. Je jasné, že do štědrého dne vše nevydrží na sto procent čisté, ale například okna lze zvládnout s předstihem. A pokud zvolíme ty správné pomocníky, pak i docela snadno. Mytí oken je pravděpodobně jedna z nejméně oblíbených domácích prací. Většinou tato činnost zabere hodně času a je spojená s fyzickou námahou. Pokud však použijete správné vybavení a budete se řídit několika cennými radami, bude to hotové rychleji. Ekologická značka Frosch má pro vás tip v podobě Frosch Bio Spiritus čističe skel. V boji s vodním kamenem pomůže zase čistící levandulová řada jejímž základem je levandulový olej.


První na světě přichází Frosch s 3R Sprejem

První na světě přichází Frosch s 3R Sprejem

26. 05. 2023

Značka Frosch představuje průlomový recyklovatelný sprej a posouvá udržitelnost na novou úroveň. Udržitelnost staví na detailech a má smysl, pokud se k ní přistupuje smysluplně. Frosch vyvinul skutečně stoprocentně recyklovatelný obal, tak zvaný 3R sprej.


Neperte se s prádlem, prací gely značky Frosch v nových obalech a recepturou to vyperou za Vás

Neperte se s prádlem, prací gely značky Frosch v nových obalech a recepturou to vyperou za Vás

27. 04. 2023

Značka Frosch postupně přechází na nové stoprocentně recyklovatelné obaly u svých jednotlivých produktových řad. Nyní přišla řada na přípravky určené k ošetření prádla, a to jak čtyři druhy pracích gelů, tak přípravek na skvrny či aviváže. Změnu zaznamenala i receptura pracích gelů a to proto, aby bylo dosaženo té nejekologičtější varianty i co se složení výrobků týká. Důležitý je, jak obal – nově v recykátové lahvi, tak i obsah. Celkově prošla řada výrobků určených na praní značky Frosch redesignem obalů.


Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele

Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele

22. 03. 2023

Jarní úklid se zelenou žabkou Vám provoní a vyčistí nejenom Vaše domovy, ale udělá dobře i na duši a srdci, protože být blíže k přírodě, to stojí vždy zato. Sada čistících prostředků s vůní osvěžujících malin obsahuje přípravek na mytí nádobí, univerzální čistič, přípravek na mytí toalet i čistič vodního kamene s malinovým octem. Jednotná vůně všech přípravků umocní vůni a pocit čistoty.


Oblast Moravského krasu obohatilo pět tisíc nově zasazených stromků

Oblast Moravského krasu obohatilo pět tisíc nově zasazených stromků

09. 02. 2023

Zákazníci ekologických produktů se zelenou žabkou Frosch přispěli k výsadbě pěti tisíc nových stromků v oblasti Moravského krasu. Za každé dva produkty zakoupené u vybraných zákazníků nakoupila a zasadila firma Frosch novou sazenici. Výsadba 5000 stromků proběhla v oblasti Moravského krasu v místech poškozených suchem a kůrovcem. Do výsadby se zapojili také zaměstnanci, kteří během jednoho podzimního dne zasadili 700 kusů sazenic buků.


Krok za krokem k zelenější budoucnosti  &  Žádný nový plastový odpad

Krok za krokem k zelenější budoucnosti & Žádný nový plastový odpad

11. 01. 2023

Přestože doba covidu přispěla k navýšení jednorázových plastových obalů, připomíná inovátor na poli výroby plastových obalů důležitost návratu k myšlence a realizaci jeho nenavyšování. A to nikde na naší planetě. Společnost Werner & Mertz, výrobce ekologické drogerie Frosch, s každou novou inovací dokazuje, že to možné je. Cíl této německé firmy je jasný. Vytvářet obalový materiál tak, aby nevznikal žádný nový plastový odpad. Společnost se zavázala, že do roku 2025 bude všechny své produkty prodávat pouze v obalech z jednotného druhu plastu a budou tedy 100 % recyklovatelné.


Veselé, zdraví prospěšné a praktické Vánoce od ekologické značky Frosch

Veselé, zdraví prospěšné a praktické Vánoce od ekologické značky Frosch

20. 10. 2022

Pečující kosmetické produkty značky Frosch jsou na bázi přírodních látek s vyváženým složením a neutrálním pH 5,5. Co to ale znamená? Jde o to, že takové výrobky způsobí, že jsou Vám příjemné, nevysušují pokožku a tím působí velice svěže. Jsou tak vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Jsou obohaceny o panthenol, výtažky z aloe vera, granátového jablka nebo pomerančových květů. Stejně jako všechny výrobky značky Frosch jsou produkty veganské, netestované na zvířatech. Se značkou Frosch se budete cítit nejenom hezky na těle, ale i duši, protože nemusíte měnit své návyky, a přitom uděláte hodně pro životní prostředí. Frosch pro letošní Vánoce nachystal kolekce dárkových balení pro potěšení i praktické využití.


Značka Frosch učinila zlato ze slámy  v podobě Frosch BIO Multifunkčního čističe na lesklé povrchy

Značka Frosch učinila zlato ze slámy v podobě Frosch BIO Multifunkčního čističe na lesklé povrchy

12. 09. 2022

Ekologická značka Frosch se vyznačuje nejenom svým přístupem k ochraně životního prostředí nebo ucelenými řadami svých výrobků v jednotné vůni, jako například malinová, citronová, levandulová či pomerančová. Značka je známá a oblíbená také díky vysoce účinným řadám výrobků, které se zaměřují na péči a čištění jednotlivých materiálů, ať už se jedná o dřevo, sklo nebo odstranění vodního kamene. Protože se v moderních domácnostech objevuje stále více oblíbených lesklých ploch, představuje nyní značka Frosch kolekci pomocníků, kteří v domácnosti vyleští tyto plochy do nejvyššího lesku.


Pomerančová řada značky Frosch

Pomerančová řada značky Frosch

30. 05. 2022

Objevte, jak vám citrusové pomerančové prostředky značky Frosch mohou pomoci v každodenním životě. Vůně pomeranče neboli citrus sinensis odbourává pocit úzkosti, má výrazný antidepresivní účinek a rovněž je účinná v boji s houbami. Citrusy jsou známé pro svůj uklidňující účinek, dobře působí i proti nespavosti. Pomáhají při koncentraci a pozornosti. Ovoňte svůj domov vůní Frosch EKO Oase Pomerančový háj nebo použije Frosch Čisticí krém Pomeranč spolu s Frosch EKO Univerzálním čističem Pomeranč či Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy a nechte hýčkat Vaše smysly již při běžné domácí práci. Čistící prostředky značky Frosch jsou nejenom účinné a ekologické, ale rovněž krásně voní.


Zasaďte strom se žabkou Frosch nebo navštivte adoptovanou žabku v pražské ZOO

Zasaďte strom se žabkou Frosch nebo navštivte adoptovanou žabku v pražské ZOO

05. 05. 2022

Značka Frosch každoročně usiluje o to, aby svými inovacemi přispěla k udržování životního prostředí. Novou iniciativou pro Českou a Slovenskou republiku tímto rokem počínaje je výsadba mladých stromků. Pro sadbu zvolil Frosch oblast Moravského krasu a blízké okolí, kde je v kontaktu se zkušenými lesníky a zhruba čtyři sta padesáti malými vlastníky, které podpoří při zalesňování nových oblastí. Frosch se dále rozhodl adoptovat žabku v pražské ZOO, na kterou přispívá rovněž ze svých prodejů.


Jarní úklid kuchyně pohodlně a bez chemie

Jarní úklid kuchyně pohodlně a bez chemie

11. 04. 2022

Výrobky značky Frosch, jako Čistič na kuchyně s přírodní sodou nebo Univerzální čistič Malina či Lotion na mytí nádobí Aloe vera a Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů jednak krásně voní, ale především se díky svému ekologickému složení výborně hodí právě do kuchyně. Hlavně tady jsou pracovní plochy hojně využívané především na přípravu pokrmů.


Zachování krásy dřeva s pomocníkem značky Frosch

Zachování krásy dřeva s pomocníkem značky Frosch

14. 02. 2022

Dřevo je velice stabilní materiál, je třeba o něj ale pečovat. Multifunkční přípravek od značky Frosch tady je pro vás i krásu vašich domovů, pro zachování krásy dřevěných ploch. Frosch Čistič na dřevo napomáhá dřevěným povrchům uchovávat jejich půvab díky obsaženým složkám přírodního původu jako jsou extrakty z borovice. Podporuje přirozenou výměnu vláhy mezi ovzduším a dřevěnou plochou.


Předvánoční úklid šetrný k vám i přírodě

Předvánoční úklid šetrný k vám i přírodě

06. 12. 2021

Aby se váš domov skvěl čistotou, není nutné vdechovat toxiny. Jemná levandulová vůně vás naladí do sváteční pohody a zpříjemní vám předvánoční úklid. V řadě produktů Frosch Levandule najdete vše potřebné pro úklid celé domácnosti – Univerzální čistič Levandule, Čisticí krém Levandule, Levandulový hygienický čistič, WC gel a blok Levandule, Hygienickou aviváž Levandule nebo tekuté mýdlo a interiérovou vůni.


Vánoční dárky pro milovníky přírody a jemné kosmetiky značky Frosch

Vánoční dárky pro milovníky přírody a jemné kosmetiky značky Frosch

19. 10. 2021

Produkty se zelenou žabičkou na obale jsou přátelské k naší pokožce i životnímu prostředí díky šetrnému a v přírodě odbouratelnému složení, ekologické výrobě i recyklovaným a opětovně recyklovatelným obalům. Vyberte letos vánoční dárky ohleduplně a potěšte své blízké sadou sprchového gelu a tekutého mýdla, setem sprchových gelů s exkluzivní limitovanou edicí gelu Zimní mandle nebo pánskou sadou sprchového gelu a náhradní náplně.


Hypoalergenní řada Frosch Zero% bez zbytečné chemie a barviv

Hypoalergenní řada Frosch Zero% bez zbytečné chemie a barviv

13. 09. 2021

Udržování čistého a voňavého domova bez chemie a barviv se může jevit jako nelehký úkol. Vyhnout se toxinům je ale snadnější, než by se zdálo. Díky hypoalergenní řadě Frosch Zero% můžete mít o starost méně. Naše kůže přichází do kontaktu s řadou toxinů, to je v dnešním světě téměř nevyhnutelné. Proč tedy již tak zatěžované pokožce neulevit produkty, které neobsahují parfemaci, zbytečnou chemii, ani barviva? Aby byla péče o váš domov co nejpříjemnější a bez zbytečných iritantů, vyvinula značka Frosch hypoalergenní řadu Frosch Zero% založenou na přírodních ingrediencích. Ta je v těchto dnech uváděna na trh.


Očekávaný sprchový gel a šampon pro muže  Frosch Senses je nově na trhu

Očekávaný sprchový gel a šampon pro muže Frosch Senses je nově na trhu

03. 06. 2021

Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost. S rostoucím zájmem o ochranu životního prostředí roste i poptávka pro produktech Frosch. Nově tak přichází značka i s pánskou verzí sprchového gelu Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1.


Dovolte si pomocníka – Nový Frosch odmašťovač do kuchyně Grep

Dovolte si pomocníka – Nový Frosch odmašťovač do kuchyně Grep

28. 04. 2021

Přichází další účinný pomocník do vašich kuchyní. Nový Frosch odmašťovač do kuchyně Grep. Přírodní grepový odstraňovač mastnoty a nečistot doplňuje v kuchyních již oblíbený víceúčelový Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou. Oba výrobky se vzájemně výborně doplňují. Díky nim vám úklid kuchyně nedá takovou práci.


Vpusťte vůni citrusů do vašeho domova

Vpusťte vůni citrusů do vašeho domova

03. 03. 2021

Značka se zelenou žabičkou v logu přichází s ucelenou řadou citrusů pro kompletní úklid domácnosti. Praktikujete-li na jaře detox těla, co letos zkusit i detox domova, a to s přírodními čističi Frosch. Citron je přitom nejoblíbenější citrus na pročistění vzduchu v pracovních, školních i domácích prostorech. Desinfikuje vzduch. Zároveň je také oblíbený na pročištění mysli od přehršle myšlenek i špatné nálady. Podle odborníků působí citronová vůně také na zlepšení koncentrace.


Kouzlo provoněného domova se značkou Frosch - nejenom na Valentýna

Kouzlo provoněného domova se značkou Frosch - nejenom na Valentýna

25. 01. 2021

Většina lidí dokáže rozlišit více než deset tisíc různých vůní. Jsme schopni pamatovat si pach s 65procentní přesností po celý rok. To je důvod, proč mohou vůně vyvolávat silné emoce. Přesně tak je to v momentech, kdy je nám někde dobře a my nevíme proč. Jen vnímáme známé pocity, vůně, které nám mohou připomenout domov nebo chvíle, na které už nikdy nezapomeneme. Vůně celkově přispívají k dobrému pocitu a uvolňují nás. Mnoho z nás se v uplynulém období zaměřilo více na péči o domov. Protože to je místo našeho ukotvení a jistoty. Přáli jsme si vytvořit oázu klidu. Dovolte i značce Frosch, aby vnesla do Vašich domovů kouzlo vůně a příjemné atmosféry.


Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby  se rozrostla o prací prášek

Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby se rozrostla o prací prášek

06. 11. 2020

Značka Frosch představuje novinku v sortimentu čisticích a pečujících produktů – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo. Rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohaceno o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.


Vánoční dárky pro milovníky přírody a jemné kosmetiky značky Frosch

Vánoční dárky pro milovníky přírody a jemné kosmetiky značky Frosch

23. 10. 2020

Značka Frosch přináší pod vánoční stromeček dárkové sady, kterými potěšíte nejen své blízké, ale i přírodu. Vyberte letos vánoční dárky ohleduplně a potěšte své blízké sadou sprchového gelu a tekutého mýdla nebo setem sprchových gelů s exkluzivní limitovanou edicí gelu Zimní mandle. Vůně těchto výrobků jsou velice jemné a mají blahodárný vliv na organismus i psychiku. Dopřejte sami sobě i svým blízkým drobné radosti, které potěší tělo i ducha.


Udržitelný úklid domácnosti se žabkou Frosch

Udržitelný úklid domácnosti se žabkou Frosch

25. 09. 2020

Čisticí prostředky fungují na principu tak zvaných „povrchově aktivních látek". Ty jsou zodpovědné za rozpouštění mastnoty a odstranění nečistot během praní prádla či mytí nádobí. Běžné čističe obvykle obsahují povrchově aktivní látky na bázi ropy. Produkty Frosch, na rozdíl od nich, využívají povrchově aktivní látky pocházející z obnovitelných rostlinný zdrojů, které jsou šetrnější k naší planetě i zdraví. Výrobky jsou účinné, koncentrované a stačí tak přiměřené předepsané dávkování, které jde ruku v ruce se smysluplným nakupováním, protože i to je součástí udržitelného konceptu pro naši planetu a peněženku.


Léto beze skvrn – značka Frosch bojuje se stopami léta na prádle, aniž by zanechala ekologickou stopu v přírodě

Léto beze skvrn – značka Frosch bojuje se stopami léta na prádle, aniž by zanechala ekologickou stopu v přírodě

10. 07. 2020

Prožijte léto naplno. Zahrajte si fotbal, vydejte se na celodenní túru do hor, vychutnejte si během horkého dne zmrzlinu nebo čerstvé ovoce a hoďte za hlavu obavy ze skvrn na prádle. Poprat se s důkazy o skvěle stráveném dnu vám pomůže ekologická řada na praní prádla značky Frosch s obsahem aktivních složek na rostlinné bázi.


Přibližte si léto s přírodními sprchovými gely  Frosch Senses

Přibližte si léto s přírodními sprchovými gely Frosch Senses

20. 05. 2020

Chvíle vyhrazené jen pro nás samotné patří mezi cenné okamžiky. Mnozí z nás si však nenajdou víc než jen pár minut denně během ranní nebo večerní sprchy. Prožijte každý takový moment naplno a pozvedněte ho na svůj oblíbený rituál se sprchovými gely Frosch Senses. Přírodní složení se šetrně postará o vaši pokožku a jejich povzbuzující vůně vás přenesou blíže k prosluněným a energií nabitým letním dnům, aby tak pozitivně naladily vaši mysl a dopřály vám zaslouženou relaxaci. Gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pokožku. Frosch Senses lze vybírat ze tří povzbuzujících ovocných vůní – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Sprchové gely jsou dostupné také ve variantě pro děti.


Voňavá, šetrná a účinná hygiena našich nejmenších v podobě novinek od značky Frosch

Voňavá, šetrná a účinná hygiena našich nejmenších v podobě novinek od značky Frosch

07. 05. 2020

Dnes, více než kdy jindy, se potvrzuje, jak je hygiena a čistota důležitá. Čisté prostředí a především umyté ruce, hrají významnou roli pro udržení pevného zdraví dospělých i dětí. Jak se postarat o hygienu těch nejmenších? Hygiena, mytí rukou a dezinfekce jsou slova, která se intenzivně skloňují v posledních týdnech. Každý rodič se snaží pro ochranu svých dětí udělat maximum. Mýdla a čističe v domácnosti, které jsou pro hygienu nejmenších dětí klíčové, musí nejen zaručit účinnost, ale být šetrné k citlivé dětské pokožce a zdraví. Značka ekologické drogerie Frosch, která má s péčí o jemnou dětskou pokožku a s čistotou spokojeného domova zkušenosti přes 30 let, nabízí hypoalergenní výrobky založené na přírodních surovinách bez nežádoucí chemie, které jsou spolehlivým pomocníkem při hygieně rukou menším i větším dětem. Oblíbené výrobky Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v dávkovači nebo Frosch sprchový


Jarní detoxikace vašeho domova

Jarní detoxikace vašeho domova

06. 03. 2020

Využijte letošní jarní úklid k důkladné očistě svého domova a provoňte ho svěží vůní přírodních čisticích prostředků. Začněte výběrem těch čističů, se kterými si domů nepřinesete nevítané škodlivé chemikálie.


Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

21. 01. 2020

Jaká je letošní valentýnská vůně? Malinová. Probuďte své smysly svůdnou vůní malin a objevte jejich přírodní afrodiziakální účinky během svátku zamilovaných. Dopřejte si povzbuzující sprchu s novým sprchovým gelem Frosch Senses Malinový květ a překvapte své milované objetím, které promění chladné zimní dny v letní prosluněný výlet zakončený sklenicí osvěžující malinové limonády. Svůj domov provoňte s pomocí malinových čisticích prostředků Frosch a přesvědčte se, že čistota nemusí být cítit po chloru ani po dezinfekci a navíc nemusí zatěžovat přírodu. Nový sprchový gel Frosch Senses Malinový květ je šetrným složením s přidaným panthenolem vhodný i pro citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje. Složení je pH 5,5 neutrální, neobsahuje parabeny, barviva, mikroplasty ani další látky z ropy.