FIT EURAZIO - 4ISP

Hlavní stránka | Kateřina Goroškov | Tiskové středisko | FIT EURAZIO - 4ISP

Fit a.g. se spojilo se 4ISP s.r.o. a pod novým názvem společnosti FIT EURAZIO s.r.o. spojují 3D tiskové a laserové technologie do celku, který bude udávat nový směr průmyslu a služeb. Servis nové společnosti se zaměří na prodej a servis laserů na dělení kovů či nekovových materiálů, frézek na obrábění, filtrace, chlazení, samostatných zdrojů, ohybaček, brusek či jiných CNC strojů. Jako doplňkový sortiment nabídne společnost CNC komponenty k sestavení vlastních strojů a zařízení a bezpečnostní kamery. V posledním roce se 4ISP, dnes již FIT EURAZIO, orientuje na výrobu malých sérií pro vývojáře a prototypy. Zároveň bylo posíleno servisní a technické oddělení, které nyní dokáže opravit CNC stroje a lasery nejen vlastní výroby, ale zachraňuje a vylepšuje i starší technologie ve výrobách, kde nákup nového stroje není reálný. V současnosti se mohou zákazníci na FIT EURAZIO obrátit také v otázce aditiv /3D tisku. FIT a.g. je největší „továrna“ na 3D tisk na světě. Již dnes je firma schopna zprostředkovat tisk z neuvěřitelné škály materiálů.

Silnější EURAZIO - FIT additive manufacturing group – největší světový producent 3D technologií investuje do Čech

Silnější EURAZIO - FIT additive manufacturing group – největší světový producent 3D technologií investuje do Čech

08. 07. 2020

Společnost FIT Additive Manufacturing Group, která má za sebou 25 úspěšných let na trhu s profesionálním 3D tiskem, se spojila s českým lídrem na poli CNC techniky, 4ISP s.r.o. Pod novým názvem FIT EURAZIO s.r.o. tak vzniká zbrusu nový subjekt.


Přelomový rok pro vláknové zdroje 4ISP na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Přelomový rok pro vláknové zdroje 4ISP na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

07. 10. 2019

Letošní rok lze považovat za přelomový v oblasti vláknových zdrojů. Podobně jako příchod laserů na trh dovolil firmám rychleji reagovat na vývoj a začít vyrábět bez potřeby vysekávaček a u metod řezání došlo k obrovským časovým úsporám, tak dnešní doba umožňuje dodávat zakázkově celé stroje v daleko pružnější reakční době. Velkým pokrokem je možnost přímého prodeje vláknových zdrojů do výroby. Od letošního roku připadla nově společnosti 4IPS pozice distribučního a servisního centra pro Evropu na vláknové zdroje RAYCUS, druhého největšího světového producenta a zároveň vývojové firmy. Raycus je hlavním určovatelem standardů pro laserové odvětví v Číně a má zapsáno 192 patentů. Tyto zdroje a další novinky představuje česko-německá 4ISP s.r.o. na Mezinárodním strojírenském veletrhu v těchto dnech 7. - 10. října.


Výstava technických exponátů pod záštitou Technického muzea v Brně v centru EURAZIO

Výstava technických exponátů pod záštitou Technického muzea v Brně v centru EURAZIO

13. 09. 2019

Centrum EURAZIO V Modleticích u Prahy, v rámci oslav 10. výročí firmy 4ISP na trhu, uvede ve svých prostorech výstavu pod názvem Technologická evoluce z nadhledu. Zahájena bude slavnostní vernisáží dne 18. září a potrvá zde minimálně jeden rok. Stane se tak jednou z akcí pro zákazníky, technické školy i všechny zájemce o moderní technologie. Výstavu společnost 4ISP pořádá ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně, které se stalo jejím patronem. Oba subjekty v rámci jejího konání poukazují na bleskový vývoj přístrojů ve světě techniky.


Desáté narozeniny oslaví specialista na lasery a CNC stroje firma 4ISP v centru EURAZIO zákaznickými akcemi

Desáté narozeniny oslaví specialista na lasery a CNC stroje firma 4ISP v centru EURAZIO zákaznickými akcemi

24. 06. 2019

Deset let na trhu oslaví česko-německá firma 4ISP v centru EURAZIO akcemi pro zákazníky. Konkrétně uspořádá několik dní otevřených dveří, a to 18. září, dále na začátku prosince a v únoru příštího roku. V těchto dnech nabídne 4ISP novinky ze svého portfolia. Dále představí exponáty předchůdců CNC strojů a výtvory studentů. Firma připravuje zajímavé cenové nabídky jak pro stávající, tak nové zákazníky. 4ISP tak poděkuje všem, se kterými spolupracuje. Výsledky startu letošního roku patří vůbec k nejlepším.


Nejrychlejší 3D tiskárna světa UNIZ vstupuje na český trh   &   Tip 4ISP na novinku v rámci veletrhu Reklama a Polygraf a 3D EXPO v Praze

Nejrychlejší 3D tiskárna světa UNIZ vstupuje na český trh & Tip 4ISP na novinku v rámci veletrhu Reklama a Polygraf a 3D EXPO v Praze

03. 04. 2019

3D tisk pokořil další hranice. V hobby i profi provedení otevřel nové dimenze ve 3D tisku a to svou rychlostí, tiskovou plochou i kompaktností objektů. Rychlejší mechanická část a výkonnější vytvrzování zajistily, že výroba je až padesátkrát rychlejší, a to podle velikosti výrobku. Jedná se o 3D tiskárny od výrobce UNIZ, označované jako SLASH, v profi řadě zSLTV. Tyto stroje pracují na bázi DLP - vytvrzování materiálu plošně, ne bodově. Jejich unikátnost je v tom, že mají patentovanou metodu, která zvyšuje výkon LED diod více než čtyř násobně.


Velikonoční předváděcí akce laserů a CNC strojů v EURAZIO

Velikonoční předváděcí akce laserů a CNC strojů v EURAZIO

15. 03. 2019

Společnost 4ISP představí svým zákazníkům v období jarních měsíců v centru EURAZIO další zajímavosti. Během velikonočních předváděcích dní v březnu rozhýbou technici třicet strojů a okolo padesáti dalších zařízení. 21. března zve 4ISP na testovací práce s laserem všechny živnostníky, malé firmy, školy, modeláře, tvůrčí lidi a zámečníky, aby jim podle jejich zájmu ukázali, jak fungují Hobby stroje.


Lasery a CNC stroje pomáhají drobným podnikatelům i v hobby oblasti obstát v konkurenčním prostředí

Lasery a CNC stroje pomáhají drobným podnikatelům i v hobby oblasti obstát v konkurenčním prostředí

08. 01. 2019

S nárůstem automatizace ve všech oblastech lidského podnikání se i tradiční řemesla, jako zámečnictví, rytectví, obuvnictví, šperkařství, hobby segment, výroba kartonových přání nebo práce reklamních agentur modernizují. Obstát v konkurenci společně s velkými zahraničními korporacemi je obtížné především s ohledem na politiku těchto gigantů, která se přizpůsobila nákupnímu chování zákazníků. Z obrovských zakázek se i tyto podniky zaměřují na menší, individuální přání a potřeby jednotlivců.


Vánoční akce v největším showroomu laserů a CNC strojů ve střední Evropě EURAZIO v Modleticích u Prahy

Vánoční akce v největším showroomu laserů a CNC strojů ve střední Evropě EURAZIO v Modleticích u Prahy

28. 11. 2018

Společnost 4ISP již v minulosti dokázala, že umí dělat tradiční věci netradičním způsobem. A tak jako nabízí nadstandartní servis svým zákazníkům, vnesla i řadu inovací do předvánočního prodeje. Maximálně se tak snaží vyjít vstříc firmám, které ke konci ruku řeší čas, peníze a to jak investice tak úspory, a řadu obchodních jednání. Po celý prosinec je zve do prodejního a předváděcího centra EURAZIO na lasery a CNC stroje, ojedinělého místa, které zákazníkům nabízí největší množství laserů a CNC strojů na jedné ploše připravených pro jejich předvedení a vyzkoušení vlastních materiálů a aplikací.


Nadnárodní firma 4ISP na EUROBLECHU 2018 – akci, která hýbe světem

23. 10. 2018

Distirbutor vláknových řezacích laserů HSG a strojů Relicut pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. a zástupce značky BRM pro Německo představí na EUROBLECH 2018 novinky, jako nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag či Precitec, ale i mnoho dalšího. Od těch nejmenších po ty nejvýkonnější stroje s mimořádnou přesností a rychlostí řezu. Představí také svůj nadstandardní servis, spočívající v komplexní péči o konkrétního zákazníka, tedy od výběru vhodného technického řešení, přes zajištění financování, dopravu stroje a montáž přímo ve výrobě, připojení sítí a technických plynů, zaškolení obsluhy až po podpis předávacího protokolu.


Česko-německá firma 4ISP na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představila novinky ze světa laserů

Česko-německá firma 4ISP na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představila novinky ze světa laserů

01. 10. 2018

Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. představila na výročním šedesátém Mezinárodním strojírenském veletrhu novinky, jako nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag či Precitec, ale i mnoho dalšího. Od těch nejmenších po ty nejvýkonnější stroje s mimořádnou přesností a rychlostí řezu.


Největší showroom laserů a CNC strojů ve střední Evropě EURAZIO v Modleticích u Prahy slavnostně otevřen

Největší showroom laserů a CNC strojů ve střední Evropě EURAZIO v Modleticích u Prahy slavnostně otevřen

06. 09. 2018

Mezinárodní firma 4ISP po třech letech příprav slavnostně otevřela 6. září tohoto roku největší prodejní a předváděcí centrum EURAZIO na lasery a CNC stroje v Evropě. Ojedinělé centrum EURAZIO zákazníkům nabídne největší množství laserů a CNC strojů na jedné ploše připravených pro jejich předvedení a vyzkoušení vlastních materiálů a aplikací. Expanzi firmy 4ISP zapříčinila nejenom propracovaná strategie ukázek práce na jednotlivých strojích, ale i návrhy řešení pro specifické provozy, zakázkové modifikace, implementace do výrobních linek nebo částečně robotická řešení.


Mezinárodní firma 4ISP otevřela dvě pobočky v Německu a představí nové laserové stroje na prestižních veletrzích

23. 03. 2018

Klíčový plán vzestupu mezinárodní firmy 4ISP na německy mluvících trzích se vydařil. Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro Německo a prodejce pro Holandsko firma 4ISP je od podzimu loňského roku vlastníkem dceřiné německé firmy 4ISP GmbH se dvěma pobočkami u Mnichova a u Düsseldorfu se sídlem V Lupburgu. Firma se otevřením dvou poboček s vlastními showroomy v Německu od ledna tohoto roku rozjela naplno, a to včetně technického zázemí a obchodního teamu. Její předpokládaný obrat by již v prvním roce měl dosáhnout 2,92 milionů Eur.


Rok 2017 posunul 4ISP na mezinárodní trh

Rok 2017 posunul 4ISP na mezinárodní trh

16. 01. 2018

Klíčový plán vstupu česko-německé firmy 4ISP s.r.o. na zahraniční trhy se vydařil. Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro Českou a Slovenskou republiku firma 4ISP je od podzimu loňského roku vlastníkem dceřiné německé firmy 4ISP GmbH se dvěma pobočkami v Mnichově a Düsseldorfu. Vstup na německý trh předpokládal poměrně náročnou marketingovou i administrativní přípravu. Podařilo se rovněž zajistit klíčovou investici do rozjezdu poboček, a tak po prvotních krůčcích a osahávání trhu se firma se dvěma showroomy v Německu od 2. ledna tohoto roku rozjíždí naplno.