Naše služby

Hlavní stránka | Nikolaj Goroškov | Naše služby

Proč spolupracovat právě se mnou?

Podílel jsem se na přípravě Jiřiny Ptáčníkové – skok o tyči. Ivy Strakové – skok do výšky. Adama Ptáčka – český rekordman – skok o tyči. Před Olympijskými hrami v Pekingu působil jako asistent přípravy atletů – skok o tyči – Jan Kudlička, Adam Ptáček a Kateřina Baďurová.

Od roku 2009 působím v Centru sportu Ministerstva vnitra České republiky. Mezi mé svěřence patří Jiřina Ptáčníková, Adam Ptáček a Iva Straková. S Jiřinou Ptáčníkovou a Ivou Strakovou jsem střídavě absolvoval Mistrovství Evropy v Turíně 2009, Mistrovství světa v Berlíně 2009, Mistrovství světa v Doha-Katar 2010, Mistrovství Evropy v Barceloně 2010. V roce 2009 Jiřina Ptáčníková pod mým vedením vyhrála světovou Univerziádu v Bělehradě – Srbsko.

Dále jsem se zúčastnil společně s Jiřinou Ptáčníkovou Mistrovství Evropy v Paříži v březnu 2011, MS v Daegu – Jižní Korea srpen 2011. Podílel jsem se také na kondiční přípravě účastníka Olympijských her v Londýně 2012 boxera Zdeňka Chládka. S Filipem Bartoňkem jsem se zúčastnil MS dorostenců do 18 let v Nairobi – Keňa 2017 a ME Juniorů ve švédském Borasu 2019. V roce 2018 jsem s desetibojařem Janem Doležalem, jako trenér skoku o tyči, absolvoval MS v anglickém Birminghamu.

Nyní připravuji talentované mladé atlety-úřadující rekordmanku skoku o tyči v žákovské kategorii 16.02.2020 Viktorii Ondrovou nebo nejlepšího pražského juniora 2019 Filipa Bartoňka. A podílím se na přípravě desetibojaře Jiřího Sýkory na Olympijské hry v Tokiu.